Науковий пікнік на Дні вуличної музики

Щороку у третю суботу травня вулиці українських міст стають співочими, відбуваються Дні вуличної музики. Цього разу в Івано-Франківську, окрім різних музик у самісінькому центрі міста, в парку Руської Трійці, вперше розгорнувся науковий пікнік. Команда наукового містечка «Нова Енергія» розклала найцікавіші свої експонати.

Неймовірні досліди та розваги зацікавили не тільки дітвору, дорослі теж були у захваті.  Серед різних дитячих локацій  у місті – науковий пікнік, напевне, був наймасовіший. Ми разом з гостями генерували електричну енергію за допомогою велосипеда, заглядали у віртуальну реальність, бачили скільки тепла генерує той чи інший об’єкт за допомогою тепловізора, вивчали невидимий для нас світ під мікроскопом. А ще усі, хто завітав на науковий пікнік від «Нової Енергії» побачили що можна роздрукувати на 3D-принтері, бавилися конструкторами LEGO Education та роботами.

Словом, сімейне свято вдалось!

А в перші дні літа, 3 червня у суботу ми знову організуємо науковий пікнік у міському парку ім. Т. Шевченка. Шукайте нашу локацію на «Дрібноті», програма триватиме з 9.30-17 год. До зустрічі!