У «Новій Енергії» презентували першу дитячу книжку про Нікола Теслу

У науковому містечку “Нова Енергія” в Івано-Франківську відбулась презентація першої україномовної книги про відомого вченого Нікола Теслу – “Тесла та машина на космічній енергії”. Автор дитячого видання – Лука Новеллі. Книжку вже показали читачнві у Львові, незабаром її безкоштовно отримають інтернати і бібліотеки Донецької та Луганської областей.

Благодійний проект ЛакіБукс стартував навесні 2017-го року. Організаторами виступили IT-компанія Lucky Labs і благодійний фонд «Я майбутнє України». «Це дуже важливий проект для України. Його мета – інтелектуальна українізація підлітків шляхом видання науково-популярної літератури – сучасної і цікавої», – розповідає агенції УНІАН голова фонду «Я майбутнє України» Марта Шевченко.

Окрім дітей, захід та науковий музей також відвідали чимало поважних гостей, серед них ректори технічних університетів Львова, Києва, Запоріжжя та Дніпра.

Книга вийшла у видавництві К.І.С. За словами видавців, вона не переобтяжена деталями, але дозволяє показати суть і революційність відкриттів, які зробив найбільший експериментатор XX ст. Нікола Тесла. Оповідання супроводжується ілюстраціями і побудовані так, ніби сам вчений розповідає про своє життя.

У науковому містечку книжку можна буде придбати за акційною ціною – 50 гривень. Більше фото з презентації дивись за посиланням http://newenergy.if.ua/uk/foto/

 

DSC09797  DSC09806

DSC09841  DSC09771