Наукове містечко. Зустріч-тренінг з енергоефективності

У нас проходить безліч цікавих подій. Днями на базі наукового містечка «Нова енергія» відбувся тренінг з енергоощадження для представників організацій громадського суспільства та закладів освіти. Загалом до нас завітали 25 учасників з різних міст і містечок України, серед яких і делегати Міжнародної Карпатської Школи.

Директор НДІ нафтогазової енергетики та екології, професор ІФНТУНГ Максим Карпаш розповів присутнім про основи енергоефективності та глобальний контекст, енергоефективніть в будівлях, відновні джерела енергії та що таке енергоаудит. Також наші фахівці, зокрема Ігор Рибіцький, доцент, кандидат тех. наук ІФНТУНГ провів у лабораторії майстер-клас з енергоаудиту.

Наприкінці, вже традиційно, відбулась екскурсія науковим музеєм. Ми ще раз пересвідчились, що в «Новій Енергії» цікаво як дітям, так і дорослим.

Наші екскурсоводи продемонстрували велогенератор і скільки людських зусиль знадобиться, щоб виробити електроенергію на ньому, також показали, як працює сонячна панель, міні-вітрогенератор, 3D принтер і сканер, і звісно усі охочі «мандрували» у віртуальний світ.

Зустріч та тренінг відбулися в рамках проекту «Просування реформ в регіони», за фінансування ЄС.

unnamed      unnamed (7)