Знайомтесь курс для дітей “Lego RoboARM”!

Скласти роботизований механізм із конструктору Lego, а потім ще й написати першу для нього програму, усе це передбачає літній курс для дітей від 8 років – “Lego RoboARM”. Навчання проходитимуть на базі наукового містечка «Нова Енергія».

Даний курс унікальний в Івано-Франківську, бо щось подібне діти робитимуть вперше.

«Почнемо з конструювання, а потім підключимо автоматизацію тих конструкцій, які складуть учні. Сьогодні розроблено чимало конструкторів із власним програмуванням, але їх вартість висока, не кожні батьки можуть дозволити придбати такі іграшки дітям, ми ж хочемо навчити дітей писати свої програми для маніпуляторів», – розповідає викладач курсу Олександр Рашкевич.

Маніпулятори – пристрої, які дозволяють переміщати об’єкти, простіше кажучи це –  «роботизована рука». Сьогодні маніпулятори використовують на кожному виробництві.

«Маніпулятори це те, чим обладнують роботів, наприклад маніпулятори на заводах зараз виконують автоматичну роботу замість людей,  – каже Олександр Рашкевич. – Знання знадобляться у майбутньому, бо вже нашим дітям потрібно буде знайти себе у роботизованому суспільстві».

Протягом навчань планується, що учні зможуть керувати роботизованим механізмом не тільки вручну, а й на базі Arduino. Діти отримають завдання написати відповідну програму.

Як записатися на курс, дізнайся за тел. (097) 95 95 900.