Нова Енергія – Сайт наукового містечка "Нова Енергія"
 
Екскурсія

У нас Ви можете весело та пізнавально провести час. В процесі гри Ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворення енергії, поринете у віртуальний світ, що вмить перенесе вас у будь яку точку галактики.

Курс ”НОВА ЕНЕРГІЯ”

Вивчення різних видів відновлювальної енергії, елементів її генерування, накопичення, перетворення і споживання на прикладі діючих установок і навчальних наборів LEGO

3D школа

Єдині в західному регіоні курси тривимірного моделювання та друку на сучасних 3D принтерах. Курс допоможе школяру розвинути творчі здібності та просторову уяву.

Курс “Розумний будинок” (робототехніка Arduino)

Це курс, на якому розглядаються принципи побудови систем контролю пристроїв, речей та комунікацій в будинку на основі Arduino. Курс розроблено для дітей віком від 8 років

Фотошкола

Це живий формат викладу матеріалу. Доступ до професійного студійного обладнання. Поїздки на фото-пленери за участю професійних моделей та візажистів. Це повний набір знань від теорії до практики, необхідний для початку.

ТРИ ЕНЕРГІЙНІ ГОДИНИ

Не залишайте дитину вдома! Наукове містечко пропонує нову послугу: «ТРИ ЕНЕРГІЙНІ ГОДИНИ». Упродовж трьох годин Ваша дитина буде під наглядом дорослих і матиме цікаве НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНЕ дозвілля.

3D друк

Надаємо послуги моделювання, тривимірного сканування та якісного 3D друку пластиком на сучасному обладнанні. Швидке створення прототипів чи пластикових деталей.

Тренінг з енергоефективності

Проводимо тренінги щодо практичних заходів з енергоефективності для представників ОСББ, компаній та установ, власників приватних домогосподарств

Зареєструватись