Нова Енергія – Сайт наукового містечка "Нова Енергія"
 
Екскурсія

У нас Ви можете весело та пізнавально провести час. В процесі гри Ви познайомитесь із законами фізики, властивостями тіл та перетворення енергії, поринете у віртуальний світ, що вмить перенесе вас у будь яку точку галактики.

Курс ”НОВА ЕНЕРГІЯ”

Вивчення різних видів відновлювальної енергії, елементів її генерування, накопичення, перетворення і споживання на прикладі діючих установок і навчальних наборів LEGO

3D школа

Єдині в західному регіоні курси тривимірного моделювання та друку на сучасних 3D принтерах. Курс допоможе школяру розвинути творчі здібності та просторову уяву.

Курс “Розумний будинок” (робототехніка Arduino)

Це курс, на якому розглядаються принципи побудови систем контролю пристроїв, речей та комунікацій в будинку на основі Arduino. Курс розроблено для дітей віком від 8 років

Фотошкола

Це живий формат викладу матеріалу. Доступ до професійного студійного обладнання. Поїздки на фото-пленери за участю професійних моделей та візажистів. Це повний набір знань від теорії до практики, необхідний для початку.

ТРИ ЕНЕРГІЙНІ ГОДИНИ

Не залишайте дитину вдома! Наукове містечко пропонує нову послугу: «ТРИ ЕНЕРГІЙНІ ГОДИНИ». Упродовж трьох годин Ваша дитина буде під наглядом дорослих і матиме цікаве НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНЕ дозвілля.

3D друк

Надаємо послуги моделювання, тривимірного сканування та якісного 3D друку пластиком на сучасному обладнанні. Швидке створення прототипів чи пластикових деталей.

Тренінг з енергоефективності

Проводимо тренінги щодо практичних заходів з енергоефективності для представників ОСББ, компаній та установ, власників приватних домогосподарств

Зареєструватись
Наукове містечко «Нова Енергія»

- це сучасна платформа для отримання знань та повноцінний розважальний навчально-тренінговий комплекс для дітей, молоді та дорослих, людей похилого віку, де вони зможуть ознайомитися з науковими досягненнями, розробкамита новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергія сонця, води, вітру тощо), фізики. Головний ветор навчань та тренінгів – це роль енергії та енергоресурсів у житті людини.

  • Науковий музей «Нова енергія»

    У науковому містечку всі охочі можуть долучитися до науки через наочне та інтерактивне навчання, а також через експерименти на експонатах, що демонструють відновні джерела енергії в дії. Тут можна не лише вчитися, але і весел провести час зі своїми дітьми, позмагавшись, наприклад, хто більше згенерує енергії на велогенераторі чи надрукує спроектовану власноруч модель на 3D принтері, перемогти у змаганнях у віртуальній реальності.

  • Взаємоперетворення енергії

    Для найменших відвідувачів розроблені спеціаль ні навчальні програми, під час якх діти зможуть познайомитися та навчатися моделювання відновних джерел енергії з використанням конструкторів LEGO, Horizon, Gigo.

  • Сучасні енергоефективні технології

    Додатково при Науковому містечку створено постійно діючий консультативний пункт з питань енергоефективності та енергозаощадження, де професори та доценти університету проводитимуть тематичні майстер-класи та тренінги.