Оголошено новий набір у фотошколу “Нова Енергія”

Наукове містечко – сучасна платформа для розвитку. Ми раді повідомити, що незабаром у нас стартує фотошкола “Нова енергія”.

Фото курс для початківців – триває 2 місяці, 2 заняття у тиждень по 2 години.

На що орієнтований фото курс для початківців – даний курс розрахований для тих, хто вже захопився фотографією, а також хто цікавиться і бажає почати фотографувати; курс дає самі необхідні базові знання з теорії та практики фотографії. Даний курс не вимагає від слухачів спеціальної підготовки, він підійде всім бажаючим осягнути ази фотографії.

Чому будуть присвячені заняття – курс для початківців можна умовно розбити на такі етапи, як ознайомлення з найважливішими теоретичними положеннями фотографії, техніка фотографування (в тому числі питання налаштування фотокамери для отримання максимально якісних фотознімків); основи композиції та колористики; основи редагування фотографій у графічних редакторах.

Приділяється увага основним жанрам фотографії, таким як портретна, пейзажна, макрофотографія, фотографія живої природи, предметна (натюрморт), репортажна, документальна, архітектурна, вулична, жанрова і т.д., особливостям техніки фотографування у перелічених жанрах.

Формат занять – діалоговий режим (не лекції J ) з нотуванням основних положень (за бажанням), з питаннями і відповідями по ходу розмови, з можливими деякими невеличкими відгалуженнями від основної розмови (з поверненням до розмови J ). На кожному занятті закріплюється пройдений матеріал і може даватися невеличке домашнє завдання. Також передбачаються додаткові практичні заняття у вигляді пленерів.

Завершується курс фотовиставкою з роботами відвідувачів курсу, та урочистим врученням дипломів відповідної форми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *