Наукове містечко запрошує гостей та мешканців Івано-Франківська на виставку

Експозиція представлена в основному портретними роботами випускників фотошколи, які виконані під час підсумкового пленеру у засніжених Карпатах. Вхід на виставку – вільний, роботи виставлятиметься протягом місяця.

Усі охочі, окрім екскурсії науковим містечком тепер мають змогу відвідати чудову виставку за адресою вул. Карпатська 15, Інноваційно-виставковий центр університету нафти й газу.

Фотошкола

DSC_0204-COLLAGE

«Так вийшло, що  до експозиції ввійшли портретні світлини. У центрі уваги людина. Зрозуміло, що ми розглядали й інші фотографічні жанри, вивчали репортажну зйомку, предметну, наприклад, фотографували натюрморт,  – розповідає викладач Мирон Грушецький. – Знання отримані протягом двох місяців, а саме стільки тривала школа, можна використати у професійній діяльності. Кожен, хто прийшов на наш курс, це передовсім – особистість. Наші випускники після закінчення навчання отримали базові знання».

Перша фотошкола «Нова Енергія» завершилась врученням відповідних сертифікатів випускникам та приємним сюрпризом –бонусними пропозиціями від наукового містечка.

«Виклад  матеріалу проходив у легкій і доступній формі, наш вчитель зумів донести нам складні технічні речі. Усі уроки відбувались в невимушеній атмосфері , – ділиться враженнями випускниця  Ірина Дарвай. – Завжди мріяла фотографувати і хотіла піти на курси фотографії, коли трапилась така нагода я не втратила цю можливість».

«Донести до глядача образ, передати внутрішній світ людини – важливо для мене. Зберегти у пам’яті незабутню мить, це можливості фотографії. Якщо говорити про різні жанри, то я надаю перевагу портретній зйомці, мені подобається працювати з людьми»,  – продовжує фотограф  Юлія Медвідь.

Оголошений новий набір на фотошколу «Нова Енергія», навчання починаються з 1 лютого. Фотокурс для початківців – триває 2 місяці по 2 заняття у тиждень, по 2 години. Реєстрація обов’язкова за тел. (097) 95 95 900. Поспішіть, кількість місць обмежена!

«Захоплююся фотографією уже більше п’яти років, проте глибоких знань не мав, – розповідає випускник фотошколи Михайло  Шаряк. – Під час школи придбав нову фототехніку, зрозумів, що мені потрібно суто з технічного плану, тепер планую займатися фотографією професійно».

Даний курс не вимагає від слухачів спеціальної підготовки, він підійде всім бажаючим осягнути ази фотографії. Чому будуть присвячені заняття – курс для початківців можна умовно розбити на такі етапи: ознайомлення з найважливішими теоретичними положеннями фотографії, техніка фотографування, основи композиції та колористики, основи редагування фотографій у графічних редакторах.