Open Data Incubator Ivano-Frankivsk вперше розмістився на території стартапу «Нова Енергія»

Цими вихідними, 26 листопада, у науковому містечку «Нова Енергія» відкрилось представництво некомерційного інкубатору 1991 Open Data Incubator. Найближчим часом будуть відібрані команди для участі у менторській програмі.


Символічно, що фінальний відбірковий етап до першого національного інкубатора відбувся в «Новій Енергії». В результаті хакатону будуть відібрані найсильніші команди, які починаючи з грудня і до березня пройдуть менторську програму на базі наукового містечка.
«Місто Івано-Франківськ має величезний потенціал і відповідно багато можливостей, але не завжди є достатня кількість мотивованих людей, а отже, рішень існуючих чи майбутніх проблем. Бізнес інкубатори – саме такі місця, де збираються талановиті люди та спільно генерують рішення, – розповідає керівник проекту «Нова Енергія» Максим Карпаш. – Це мабуть вперше, коли інкубатор розмістився на території стартапу! Нова Енергія – класничний соціальний стартап».

Обов’язкова умова Інкубатору – проект має мати в собі ІТ-складову, елементи електронної демократії або базуватися на відкритих даних.

Фіналісти хакатону стануть резидентами 1991 та пройдуть інкубаційну програму. Детальніше про  програму — http://1991.vc/if/

На резидентів інкубатора чекає 3х-місячна менторська програма, державна підтримка, допомога в пошуку інвестицій, доступ до інвестиційних фондів та донорів, PR-підтримка, доступ до менторів та консультації, а також офісне приміщення з усім необхідним обладнанням.

На відкритті Інкубатору був присутній і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він підкреслив, що ініціатива також стартувала у рамках проекту DOBRE за підтримки мерії та Global Communities, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Нагадаємо, що Інкубатор 1991 – перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіс українським громадянам, підприємствам та державним органам. З появою Інкубатору, як відкритої площадки, де стартапи прокачують свої проекти та впроваджують в життя інновації, в містах та регіонах: Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, будуть перезавантажуватися агро та енергетичний сектори, медицина, поліція, інфраструктура, будуть розроблені аналітичні системи, що допоможуть громадянам контролювати та впливати на управління державою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *