Офіційне відкриття наукового містечка

Ми офіційно відкрили свої двері для франківців  та гостей міста.
Наукове містечко “Нова Енергія” сьогодні приймало високоповажних гостей – науковців, представників влади, громадських активістів, підприємців і, звичайно, наші двері постійно відкритті для дітей і молоді.
Як наголосив, керівник проекту “Нова Енергія” та науковець Максим Карпаш, ми працюємо для покоління, яке йде за нами.
В свою чергу, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський сказав, що сьогодні Україна має усі можливості, щоб стати енергодостатньою державою. “Ми розуміємо ціну енергії. Думаю, що проект “Нова Енергія” – хороший початок, і ми будемо розширювати наше наукове містечко. Наш досвід плюс ентузіазм молодих науковців дасть хороший результат”.
“Ми підтримуємо чимало проектів в Україні, і велика частка цих проектів присвячена енергоефективності, – продовжив перший секретар посольства Норвегії в Україні Сігбьорн Літланд. – Важливо і добре, що проект сфокусований на дітях і молоді, але слід зосередити увагу і на дорослих, бо вони сьогодні приймають рішення”.
“Вітаю команду “Нової Енергії” з хорошим стартом, – звернувся до присутніх голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич. – Просвітницька політика це – потужний інструмент. Ми бачимо можливості університету, очевидно, приймаючи рішення облрада могла використовувати знання і досвід науковців. Незнання породжує примітивний підхід до важливих питань, зокрема такі як енергоефективність”.

Триває набір на навчально-пізнавальний курс з елементами експериментальних досліджень для школярів 7-12 років, курси стартують 1 жовтня. Діти дізнаються як перетворити та ефективно використати різні види енергії. Уявіть собі, кожного заняття у науковому містечку експерименти і досліди!

Слідкуйте за на ми на сторінці Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *