Анонс відкриття Наукового містечка „Нова Енергія”

21 вересня 2016 року о 10 год. Відбудеться урочисте відкриття Наукового містечка „Нова Енергія” на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Організаторами та засновниками Наукового містечка є Громадська організація „Бюро розвитку інноваційних технологій” та кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФНТУНГ.
Наукове містечко „Нова енергія” – це сучасна платформа для отримання знань та повноцінний розважальний навчально-тренінговий комплекс для дітей, молоді та дорослих, людей похилого віку, де вони зможуть ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергії сонця, води, вітру тощо). Головний вектор навчань та тренінгів – це роль енергії та енергоресурсів у житті людини.
У науковому містечку всі охочі зможуть долучитися до науки через наочне та інтерактивне навчання, а також через експерименти на створених власноруч експонатах, що демонструють відновні джерела енергії в дії. Тут можна не лише повчитися, але і весело провести час зі своїми дітьми, позмагавшись, наприклад, хто більше згенерує енергії на велогенераторі чи надрукує спроектовану власноруч модель на 3D принтері, перемогти у змаганнях у віртуальній реальності.
Для найменших відвідувачів розроблені спеціальні навчальні програми, під час яких діти віком від 6-7 років зможуть познайомитися та навчатися моделюванню відновних джерел енергії з використанням конструкторів LEGO, Horizon, Giga.
Додатково при Науковому містечку створено постійно діючий консультаційний пункт з питань енергоефективності та енергозаощадження, де професори та доценти університету проводитимуть тематичні майстер-класи та тренінги.
Відкриття такого потужного наукового навчально-тренінгового комплексу є важливим не лише для мешканців Івано-Франківська, а і для нашого регіону в цілому, оскільки „Нова Енергія” є масштабною туристичною атракцією в регіоні для українців та іноземців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *